Sigg: jakie rzeczy oferuje szwajcarski producent akcesoriów alpinistycznych?

Sigg narodził się z tradycji szwajcarskich sportów górskich. Duch przygody jest częścią ich charakteru, i to już od 1908 roku.

Do kogo jest skierowana oferta firmy Sigg?

Przez ponad sto lat Sigg towarzyszył nie tylko słynnym alpinistom, ale także poszukiwaczom przygód i odkrywcom, takim jak Charles Lindberg, Roald Amundsen czy Reinhold Messner. Wszyscy oni zaufali firmie, która dostarczyła im niezawodne produkty, na których mogli polegać nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Jakość szwajcarskich produktów jest legendarna i do dziś pozostaje niedościgniona, dzięki czemu kolejne pokolenia poszukiwaczy przygód mogą cieszyć się z ich użytkowania.

Butelki szwajcarskiego producenta

Butelki są produkowane w Szwajcarii. Wykonane są z jednego kawałka czystego aluminium ze specjalną wyściółką, która utrzymuje zawartość w świeżości i czystości. SIGG produkuje różne produkty, takie jak butelki na wodę do uprawiania sportu, kubki podróżne, termosy, lunch boxy i wiele innych akcesoriów związanych z linią produktów. Firma znana jest z zastosowania przyjaznych dla środowiska materiałów i metod produkcji. Do zalet zaliczyć należy ich lekkość i trwałość. Butelki te mają długą historię użytkowania w Europie, co doprowadziło ją do wysokiego poziomu zaufania konsumentów do jej trwałości i profilu bezpieczeństwa.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie? Zalety produktów

Przez lata marka opracowała szereg akcesoriów, w tym słomki i nakrętki wielokrotnego użytku, które pozwalają konsumentom łatwo przekształcić stare butelki na wodę w pojemniki wielokrotnego użytku na herbatę lub kawę. Jedną z zalet jest to, że pozwala konsumentom zmniejszyć ilość odpadów, nie musząc kupować plastikowych kubków za każdym razem, gdy chcą coś gorącego lub zimnego.

W 2003 roku firma wprowadziła na rynek pierwszą butelkę na wodę wielokrotnego użytku wykonaną z aluminium. W 2006 r. firma wprowadziła do całej linii produktów przełomową wkładkę EcoCare, nową wkładkę wykonaną z połączenia materiałów naturalnych i pochodzących z recyklingu. W 2010 r. firma wprowadziła pierwszą na świecie certyfikowaną wyściółkę bez BPA do butelek wielokrotnego użytku.